V edycja Warsztatów dla Wykonawców z PGE Energia Ciepła

Już 16 maja odbędzie się kolejna edycja Warsztatów dla Wykonawców z PGE Energia Ciepła. Po raz piąty wykonawcy i podwykonawcy, przedstawiciele firm z branży budowlanej, będą mogli zapoznać się z warunkami, wewnętrznymi procedurami PGE oraz narzędziami, za pomocą których prowadzone są postępowania przetargowe PGE Energia Ciepła. Z roku na rok Warsztaty dla Wykonawców cieszą się większym zainteresowaniem. Organizowane są w formule hybrydowej, dzięki czemu, poza spotkaniem na stadionie PGE Narodowym, można wygodnie wziąć udział w spotkaniu online.

PGE Energia Ciepła rocznie prowadzi ok. 1500 postępowań przetargowych. W fazie realizacji jest obecnie aż 12 projektów inwestycyjnych, związanych z budową nowych kogeneracyjnych źródeł gazowych, m.in. w Bydgoszczy, Kielcach, Zgierzu i w Siechnicach. W fazie przygotowania do realizacji jest 15 kolejnych projektów kogeneracyjnych oraz ciepłowniczych, wykorzystujących paliwa gazowe, m.in. w Gdyni, Gdańsku, Krakowie oraz Rzeszowie.

Rejestracja na V edycję Warsztatów dla Wykonawców, które odbędą się 16 maja 2023 r. w godz. 11:00-14:30, na PGE Narodowym oraz online, potrwa do 8 maja. Zgłoszenia można przesyłać na adres: warsztaty2023.pgeec@gkpge.pl 

Źródło: https://pgeenergiaciepla.pl/przetargi/warsztaty-dla-wykonawcow-2023

Newsletter