„Ciepło z serca, moc z energii” – finał konkursu na hasło promujące msc

„Ciepło z serca, moc z energii”, „Ciepło systemowe – efektywne, szybkie, zdrowe”, „Masz kopciucha? Może gaz? Zmień na msc – jeszcze masz czas!”. To zwycięskie propozycje w konkursie „Ciepłolubnych” na najbardziej kreatywne hasła promujące miejską sieć ciepłowniczą.

Uroczyste rozdanie nagród w konkursie dla młodzieży i studentów „Ciepłolubni czekają na Twoje hasło” odbyło się 11 grudnia 2023 r. w siedzibie Urzędu Miasta Gdyni. Laureatom wręczyli je Wiceprezydent Miasta Gdyni Marek Łucyk oraz przedstawicielki firm PGE Energia Ciepła – Emilia Szczerba oraz OPEC –  Dorota Rajczyk-Gałkowska. Wśród nagród znalazły się elektryczne rolki, rzutnik oraz czytnik ebooków, które trafiły w ręce szczęśliwych laureatów.

Konkurs „Ciepłolubnych”, zgodnie z intencją organizatorów, czyli UM Gdynia, PGE EC S.A., OPEC Sp. z o.o., był okazją do budowania wśród młodych ludzi świadomości w zakresie odpowiedzialności za środowisko naturalne, inspirowania młodego pokolenia do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz szerzenia wiedzy na temat zalet miejskiej sieci ciepłowniczej i jej znaczenia dla ochrony środowiska.

Więcej: https://cieplolubni.com.pl/kategoria/wreczenie-nagrod-w-konkursie-dla-mlodziezy-i-studentow-cieplolubni-czekaja-na-twoje-haslo

Newsletter