Ciepło

Ciepło

Ciepło sieciowe jest najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania.Przyłącz się do miejskiej sieci ciepłowniczej

Zalety ciepła

Bezpieczne

Ciepło sieciowe jest najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania. Pożar, czad, brud, oparzenia – nigdy nie występują. Brak konieczności składowania paliwa oraz urządzeń stanowi o przewadze ciepła sieciowego. Nic nie wybuchnie, a system połączeń magistral ciepłowniczych, przez które dostarczane jest ciepło sieciowe, jak również ciągła kontrola temperatur oraz przepływów gwarantują niezawodność dostaw i utrzymanie właściwych parametrów.

Komfortowe

Ciepło sieciowe to gwarancja komfortu użytkowania, jest całkowicie bezobsługowe, bezdźwięczne i bezwonne. Instalacja i eksploatacja są czyste – bez popiołu i dymu. Nie ma potrzeby magazynowania żadnego paliwa. W zależności od taryfy masz również zapewnioną eksploatację i konserwację węzłów cieplnych. Likwidując piec węglowy zyskujesz dodatkową powierzchnię w swoim mieszkaniu, a dotychczasowe miejsce składowania węgla zamieniasz na co chcesz. Zdecydowanie łatwiej uzyskasz odpowiednią temperaturę ciepłej wody niż podgrzewając ją piecykiem gazowym. Innymi słowy komfort!

Stabilne cenowo

Ciepło sieciowe to gwarancja stabilnych cen, które nie są uzależnione od zagranicznych partnerów czy kursów walut. Ceny i stawki opłat zatwierdzane są przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, który równoważy interesy Klientów, dostawców oraz producentów ciepła sieciowego. W cenie ciepła sieciowego, w zależności od taryfy, mogą znajdować się już koszty eksploatacji, konserwacji czy napraw.

Zdrowe

Ty i Twoja rodzina żyjecie w zdrowym otoczeniu, ciepło sieciowe nie powoduje jakiejkolwiek emisji w Twoim mieszkaniu, a produkcja ciepła odbywa się w ekologicznym źródle kogeneracyjnym, spełniającym najwyższe standardy europejskie. Przyłączenia do sieci ciepłowniczej są wspierane przez lokalne programy finansowego wsparcia na przedsięwziecia w zakresie ochrony środowiska (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Dostępne

Dbając o Twoją satysfakcję, ciepło sieciowe na potrzeby centralnego ogrzewania może być produkowane i dostarczane przez cały rok. Zarówno my, jaki i dystrybutorzy ciepła jesteśmy gotowi dostarczyć ciepło o każdej porze roku, w chłodne dni lata, w pierwsze chłodne dni jesieni, zimne noce i deszczowe dni.

 

Kontakt

80-867 Gdańsk
ul. Swojska 9

T: +48 58 347 44 74
(od 9:00 do 15:00)

Email:
kontakt@cieplodlatrojmiasta.pl