Aktualności

Aktualności

19/05/2021

Rodzinna Olimpiada Energetyczna o Puchar Prezydenta Gdyni - już 30 maja!

Rodzinna Olimpiada Energetyczna o Puchar Prezydenta Gdyni - już 30 maja!

Rodzinna Olimpiada Energetyczna o Puchar Prezydenta Gdyni to wydarzenie, które odbędzie już po raz drugi. Pierwsza edycja okazała się dużym sukcesem, gromadząc przed ekranami komputerów liczne pomorskie rodziny, chcące sprawdzić swoją wiedzę z zakresu energetyki i ochrony klimatu. W tym roku do rywalizacji w formule online organizatorzy zapraszają w niedzielę 30 maja o godz. 18.00.

 

Tegoroczna Olimpiada Energetyczna odbywać się będzie na platformie Kahoot, a zapisywać się można wypełniając formularz na stronie: https://cieplolubni.com.pl/olimpiada

 

Drużyna może składać się z 2 do 5 osób (minimum 1 osoby pełnoletniej i 1 osoby niepełnoletniej). Wydarzenie rozpocznie się wykładem i pokazem eksperymentów przeprowadzonych przez ekspertów z  Centrum Nauki Experyment w Gdyni, a punktem kulminacyjnym będzie sam konkurs. Dla najlepszych drużyn organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, w tym 50 wyróżnień. Główne nagrody to:

1 miejsce -  hulajnoga elektryczna

2 miejsce -  oczyszczacz powietrza i zestaw gier planszowych

3 miejsce - LEGO Creator turbina

 

Rodzinna Olimpiada Energetyczna organizowana jest przez Urząd Miasta Gdyni, PGE Energia Ciepła S.A., Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

 

WIĘCEJ: https://cieplolubni.com.pl/olimpiada

 

Kontakt

80-867 Gdańsk
ul. Swojska 9

T: +48 58 347 44 74
(od 9:00 do 15:00)

Email:
kontakt@cieplodlatrojmiasta.pl